Total: (1219)

Njoftime

... shitje, blerje, oferta, shpallje
Skip Navigation


Kerkoj pune

Kategoria Titulli Filloi me Skadon me Vleresime Foto
Kerkoj pune Kerkoj pun si tregtar agjent shitjesh 2014.01.19 2014.02.18 jam nje djal familjar nga dursi i shqipris kerkoj ...
Kerkoj pune Mesuese private per 9 vjecare - Durres 2013.12.11 2014.01.10 Ofroj mesim privat per nxenesit e klasave  nga 1 -...
Kerkoj pune Punonjese sociale, psikologe, koordinatore, asistente 2012.08.09 2012.09.08 Jam diplomuar ne Fakultetin e Shkencave te Edukimi...
Kerkoj pune Kerkoj pune si kasiere! 2012.03.03 2012.04.02 Kerkoj pune si kasiere, besoj se kam aftesite e du...
Kerkoj pune Kerkoj pune, roje private ose recepsionist 2011.10.23 2011.11.22 Kerkoj pune per vellain tim si roje private ose re...
Kerkoj pune Perkthyese - Kurse Private 2011.10.23 2011.11.22 Nje mbizoterim total i gjuhes gjermane i mbrojtur ...
Kerkoj pune Kam nevoje per pune! 2011.10.03 2011.11.02 Cfardo pune qe te jete, kam nevoje te gjeje nje pu...
Kerkoj pune Jam nje student dhe kerkoj te punesohem! 2011.06.22 2011.07.22 Jam nje student, dhe studioj per Ekonomik ne progr...
Kerkoj pune Kerkoj pune si juriste 2011.05.26 2011.06.25 Pershendetje! Jam nje vajze 24 vjece kam mbaruar p...
Kerkoj pune Kerkoj pune si shofer! 2011.05.16 2011.06.15 un jam nje banues i qytetit te kukesit kerkoj pun ...
Kerkoj pune Kerkojme sponsorizim per Radio Chaos! 2011.04.17 2011.05.17 Jemi nje staf i vogel dhe kerkojm nje sponsorizim ...
Kerkoj pune Perkthime Greqisht - Shqip & Shqip - Greqisht 2011.01.27 2011.02.26 Bej perkthime nga gjuha greke ne gjuhen shqipe dhe...
Kerkoj pune Asistente finance ose punonjese exchange 2010.10.11 2010.11.10 Jam studente ne vitin e trete Fakulteti Ekonomik d...
Kerkoj pune Kerkoj pune si kamarjer apo menagjer 2010.09.03 2010.10.03 tung jam kujta nga peja-kosova jam 38 vjeq kerkoj ...
Kerkoj pune Kontabel i Miratuar 2010.08.11 2010.09.10 Jam financiere, dhe Kontabel i Miratuar qe nga vit...
Next 15 >
Kerkoni
   


Ne kemi ne total 1176 anetare, jane shtuar 1209 njoftime dhe jane bere 5455017 vezhgime.