Total: (1204)

Njoftime

... shitje, blerje, oferta, shpallje
Skip Navigation


Ofroj vend pune si perkthyese dhe sekretare
Njoftime ne kategori Njoftime te tjera Kontaktojeni Tregojani nje miku Printojeni

« Mbrapa

Tjeter »

Ofroj vend pune si perkthyese dhe sekretare

Pershkrimi:

Ofroj vend pune si perkthyese dhe sekretare

Kerkohet per te punuar jashte Shqiperise, ne Karaibe, nje sekretare & perkthyese, qe te dije shume mire gjuhen spanjolle dhe ate angleze, prane nje kompanie shqiptare, qe ka aktivitet ne Karaibe. Kushtet dhe paga jane shume te mira. Per me teper mund te kontaktoni ne tel e shenuar si edhe me email.

Mosha duhet te jete nga 18 deri ne 25 vjec, te jete beqare dhe te mos kete problem me udhetimet, te jete e paraqitshme, si edhe te dije te komunikoje ne menyre serioze dhe te rregullt.

Tel. : 0018093602367
Fax. : 0018092761708

Detaje te pergjithshme:

Njoftuesi: renbregurti (0 / # 0) Vleresoni renbregurti
Adresa juaj e Email-it: Kontaktojeni

Detaja mbi njoftimin

Njoftim ID: 13
Vezhgime:7135
Skadon me: 2007.04.16 (ne -2882 dite)
Filloi me: 2007.03.17
Vleresime (mbas 1 votave) Vleresoni


Kerkoni
   


Ne kemi ne total 1159 anetare, jane shtuar 1204 njoftime dhe jane bere 5273290 vezhgime.