Total: (1209)

Njoftime

... shitje, blerje, oferta, shpallje
Skip Navigation


Kerkoj banes me qira ne Prishtine
Njoftime ne kategori Njoftime te tjera Kontaktojeni Tregojani nje miku Printojeni

« Mbrapa

Tjeter »

Kerkoj banes me qira ne Prishtine

Pershkrimi:

Kerkoj banes me qira ne Prishtine nje dhomshe ose dy dhomshe, banesa duhet te jete e mobiluar per nje kohe te gjate me qmim te volitshem.

Tel. 044232-981
Prishtine, Kosove

Detaje te pergjithshme:

Njoftuesi: lumi_pr (6.8 / # 4) Vleresoni lumi_pr
Adresa juaj e Email-it: Kontaktojeni

Detaja mbi njoftimin

Njoftim ID: 174
Vezhgime:12048
Skadon me: 2007.08.27 (ne -2827 dite)
Filloi me: 2007.06.28
Vleresime (mbas 1 votave) Vleresoni


Kerkoni
   


Ne kemi ne total 1166 anetare, jane shtuar 1209 njoftime dhe jane bere 5395897 vezhgime.