Total: (1216)

Njoftime

... shitje, blerje, oferta, shpallje
Skip Navigation


kerkoj pune si operator interneti
Njoftime ne kategori Njoftime te tjera Kontaktojeni Tregojani nje miku Printojeni

« Mbrapa

Tjeter »

kerkoj pune si operator interneti

Pershkrimi:

jam nje student kerkoj te punesohem si operator interneti ne ndonje salle kam eksperience pune 1 vit si operator edhe desha te punesohem ne Tirane, me dergoni e-mail ne bregupellumb@live.com.

Falemindrit per mirekuptimin.

Detaje te pergjithshme:

Njoftuesi: pellumb (8 / # 1) Vleresoni pellumb
Adresa juaj e Email-it: Kontaktojeni

Detaja mbi njoftimin

Njoftim ID: 669
Vezhgime:4572
Skadon me: 2009.01.28 (ne -2346 dite)
Filloi me: 2008.12.29
Vleresime (mbas 0 votave) Vleresoni


Kerkoni
   


Ne kemi ne total 1174 anetare, jane shtuar 1209 njoftime dhe jane bere 5450730 vezhgime.