Total: (1203)

Njoftime

... shitje, blerje, oferta, shpallje
Skip Navigation


Pune familjare Anvise per ne Zvicer
Njoftime ne kategori Njoftime te tjera Kontaktojeni Tregojani nje miku Printojeni

« Mbrapa

Tjeter »

Pune familjare Anvise per ne Zvicer

Pershkrimi:

Jam i interesuar per njé puntore qé mundet te hyn né zvicer dhe posedon dokumenta ska lidhje prej nga ITA apo te dikahit tjeter,qé té kujdeset per vajzen ton asht 5 vjeqare dhe ne prindrit jem ne pun dhe vajza ne ket vit fillon shkollimin, mundesisht per info me shkruani email ju njoftoj ma xhersisht .

Detaje te pergjithshme:

Njoftuesi: Arben (7.7 / # 7) Vleresoni Arben
Adresa juaj e Email-it: Kontaktojeni

Detaja mbi njoftimin

Njoftim ID: 772
Vezhgime:12457
Skadon me: 2009.07.10 (ne -1988 dite)
Filloi me: 2009.06.10
Vleresime (mbas 2 votave) Vleresoni
Kerkoni
   


Ne kemi ne total 1154 anetare, jane shtuar 1203 njoftime dhe jane bere 5151326 vezhgime.