Total: (1216)

Njoftime

... shitje, blerje, oferta, shpallje
Skip Navigation


kerkoj nje punesim ne zvicer
Njoftime ne kategori Njoftime te tjera Kontaktojeni Tregojani nje miku Printojeni

« Mbrapa

Tjeter »

kerkoj nje punesim ne zvicer

Pershkrimi:

jam 35 vjec, punoj vozites prof. per shkak kushteve ekonomike jam ne interes te punoje ne kete vend. faleminderit per mirkuptim.

Detaje te pergjithshme:

Njoftuesi: nexhmedin (0 / # 0) Vleresoni nexhmedin
Adresa juaj e Email-it: Kontaktojeni

Detaja mbi njoftimin

Njoftim ID: 978
Vezhgime:4325
Skadon me: 2010.03.31 (ne -1921 dite)
Filloi me: 2010.03.01
Vleresime (mbas 0 votave) Vleresoni


Kerkoni
   


Ne kemi ne total 1174 anetare, jane shtuar 1209 njoftime dhe jane bere 5451170 vezhgime.